Ulaşım

February 19, 2014

Yunus Emre Kültür Merkezi, İncirli mah. Basın Cad. Şener Sokağı No:2 06120 Keçiören / ANKARA

ANKARA ŞEHİR İÇİ ULAŞIM

KONGRE SERVİSLERİYLE

Kongre’nin tahsis edeceği 1 adet servis olacaktır. Bu servis AŞTİ karşısında, Diş Hekimliği önündeki metro çıkışından 5 Aralık  sabah saat: 08:00’da ve 6 Aralık sabah saat: 09.30’da kalkacaktır. Aynı servis Tandoğan (yeni Anadolu) meydanından (MKE karşısı, otobüs durağı yanı) metro çıkışından  5 Aralık  sabah saat: 08:30’da ve 6 Aralık sabah saat: 10.00’da geçecektir.

KONGRE ALANINA ULAŞIM(SERVİS KULLANMAYACAKLAR İÇİN)

Yunus Emre Merkezine Alternatif ulaşım seçenekleri:

Aşti’ den Aşti Servisleri(kongre servislerinden farklı olarak, AŞTİ tarafından tahsis edilen ücretsiz servisler)nden ücretsiz olarak yararlanabilir. Ortalama 20dk sonunda Yunus Emre Caddesi İncirli Lisesi Durağında inerek, 1dk yürüme mesafesiyle merkeze ulaşabilirler.

Aşti, Ankaray çıkışı dolmuş durağından İncirli levhalı dolmuşlarıyla ortalama 20dk sonunda Yunus Emre Caddesi, İncirli Lisesi Durağında inerek, 1dk yürüme mesafesiyle kongre merkezine ulaşabilirler.

Kızılay GMK Bulvarı üzeri 203 -204 nolu EGO otobüsle 20-30dk sonra Yunus Emre Caddesi, İncirli Lisesi Durağında inerek, 1dk yürüme mesafesiyle merkeze ulaşabilirler.

Ankara Tren Garı önünden Talatpaşa Bulvarı üzerinde 204 nolu EGO Kızılay – Gar – İncirli Hattını kullanarak aynı şekilde merkeze ulaşabilirler.

Sıhhıye Köprüsü üzerinde hareket eden Basınevleri levhalı dolmuşa binilerek merkeze ulaşmaları mümkündür.

Havaalanından ulaşım ise; Havaalanında Belkoair otobüsüne bilir. Aşti durağında inilerek Ücretsiz İncirli Servisine geçilerek Yunus Emre Caddesi, İncirli Lisesi Durağında inilerek merkeze ulaşabilirler.

KONAKLAMA

Kongre’de, katılımcı ve/veya delegelerin ulaşım ve konaklama giderleri karşılanmamaktadır. Kendi imkanlarınızla konaklamak için araştırdığımız seçeneklerden en makulünü olan ÇASGEM Sosyal Tesislerinin fiyat seçenekleri ve detaylara  buradan  tıklayarak ‘sosyal tesisler’ bölümünden ulaşabilirsiniz.

ÇASGEM SOSYAL TESİSLERİ ( MAPS)

Konaklama Odaları: Her odada; mini buzdolabı, televizyon (40 kanal kapasiteli uydu), dahili telefon, wireless (internet hizmeti), kaloriferli, merkezi klima soğutma sistemi, 24 saat sıcak su, banyo havlusu, el-yüz havlusu, ayak havlusu, tek kullanımlık terlik, sabun, şampuan, lüks yatak, şık tefrişat, kaliteli mobilya ile hijyenik ortam ve güler yüzlü personel hizmeti.

Fiyatlandırma
Bakanlık Personeline(*) 26 TL
Diğer Kamu Personeline 32.50 TL
Diğer 39 TL
İki Kişilik Odada Bir Kişi Kalmak İsterse
Bakanlık Personeline 42 TL
Diğer Kamu Personeline 48 TL
Diğer 55 TL

Misafirhane kullanımı için ayrıntılı bilgiyi Mehmet Altunbaş(0 532 590 11 00)’tan edinebilirsiniz. Konaklamanızı ÇASGEM’de ayarlayıp servis kullanmak için sspkongre@aktif-iz.org adresine e-mail atınız.