Katılım

January 29, 2014

BAŞVURULAR SONLANMIŞTIR 🙂

iletişim: sspkongre@aktif-iz.org
——

Kongreye projenizle katılmak isteyen bildiri sahipleri, Kongre İçeriği‘nde belirtilen şekilde proje özetini hazırlayıp sspkongre@aktif-iz.org adresine gönderecek ve başvuru formunu Sunumlu Proje veya Poster Sunum Temsilcisi seçeneği üzerinden dolduracaktır.

Başvuru sonuçları değerlendirip, kabul edilen proje temsilcileri Bildiri Formatı‘nda belirtilen özelliklere uygun şekilde hazırlanan bildirilerin tam metinlerini projenizin kabul edilmesine takiben 1 hafta içerisinde sspkongre@aktif-iz.org e-posta adresine ulaştırmanız gerekmektedir.

Başvurularla ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki formdan bulabilirsiniz.

Kongreye katılımcı olarak herhangi bir bedel ödemeden katılım sağlanabilir. Bu kişiler yalnızca proje sunumlarını takip edebilirler. Kongreye katılımcı olarak katılmak için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Proje sunmak isteyen veya stand açmak isteyen kurumlardan en az bir kişi Delege olmak zorundadır. Kongre Delege ücretleri şu şekildedir.

  • Delege, 75TL
  • Öğrenci Delege, 50TL

Ücretler başvurunuz tamamlandıktan sonra size e-mail olarak gönderilen hesaplara havale yöntemiyle ödenecektir.

Her türlü soru, görüş ve önerinizi İletişim sayfamızdan bize iletebilirsiniz.

NOT: KONGREYE KATILMAK İÇİN BAŞVURULAR 02.12.2015 TARİHİNDE SONLANDIRILACAKTIR. BAŞVURU YAPANLARA E-MAİL ATILACAK OLUP, ONAY ALINMASI DURUMUNDA KONGREYE KATILIM İŞLEMİNİZ TAMAMLANMIŞ OLACAKTIR.