ÖZEL SEKTÖR | STÖ FUARI

October 26, 2015

EDİT1

STAND ÇALIŞMAMIZ BAŞLAMIŞTIR!

5-6 Aralık tarihinde Ankara’da Sosyal Sorumluluk anlamında önemli bir çalışma gerçekleştirilecektir: SSPKONGRE. Temel dinamikleri kaliteli, etkisi yüksek ve sürdürülebilir projeleri proje uygulayıcılarına, STÖ temsilcilerine, 3. sektör çalışanlarına ve gönüllülere anlatmak, bu vesileyle proje literatürünü oluşturmak olan kongrenin bir diğer önemli çalışması ise STAND/FUAR ÇALIŞMASI’dır.

Projelerle doğrudan bağlantılı STÖ’lerin ve/veya kurum/kuruluşların, dolaylı yoldan çalışmalarda yer alan firmaların görünürlüğünü sağlamak, benzer çalışmalarda bulunan STÖ’lerle gelecekte ortaklık sağlamaları veya gönüllülerin dikkatini çekmeleri için Kongre’de ortam hazırlayacağız.

BAŞVURU NASIL YAPILABİLİR?

Bir STÖ/Kamu Kurumu/Özel Sektör temsilcisiyseniz ve kongrede stand açmak istiyorsanız;

  • Katılım Formu‘nu doldurunuz. (Seçenek olarak STÖ Fuar Temsilcisi veya Kamu/Özel Sektör Temsilcisi’nden size uygun olanı seçiniz)
  • Kurumunuzu/STÖ’nüzü veya firmanızı anlatan, 5 sayfayı geçmeyen, bir tanıtım yazısı hazırlayınız. Tanıtım yazınızın formatı .doc veya .docx olmalıdır. (Kongre kitabında yer almanız durumunda buradaki bilgiler kullanılacaktır.) İçeriğinde: Kuruluş Yılınız, Tam adınız, Amacınız, Hedefleriniz, Çalışma alanınız, Faaliyetleriniz, iletişim bilgileriniz ve (varsa) web siteniz yer almalıdır.
  • Hazırlayacağınız tanıtım dokümanını sspkongre@aktif-iz.org adresine e-mail atmanız gerekmektedir.
  • Stand açma çalışmaları ilgili birimleri tarafınfan değerlendirilecektir. Değerlendirme sonucunda uygun görülmesi durumunda ise ‘onay’ e-maili gönderilecektir.

Her türlü sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Not: Stand açma çalışması için ücret ödemenize gerek yoktur fakat kongrede en az bir temsilcinin delege olması gerekmektedir.

Önemli Not: Stand çalışması 02.12.2015 (Çarşamba günü saat: 17.00) itibirayle sonlacaktır. Öncesinde başvuru yapmayan kurumlar stand kuramayacaktır.